Wycieczka do Olsztyna, Lidzbarka Warmińskiego. Spacer z Kopernikiem

  Olsztyn, Lidzbark Warmiński. Wycieczka dwudniowa

  Wyjazd o godz. 7.00

  W programie: zwiedzanie Olsztyna z przewodnikiem (Bazylika Katedralna św. Jakuba, Wysoka Brama, Stary Ratusz, Zamek Kapituły Warmińskiej - XIV-wieczna gotycka budowla, której największą salą jest refektarz zachwycający kryształowym sklepieniem z 1520 r.; na ścianie krużganka znajduje się tablica wykonana własnoręcznie przez Mikołaja Kopernika, służąca do wyznaczania równonocy - obecnie Muzeum Warmii i Mazur), zwiedzanie Zamku w Lidzbarku Warmińskim, ognisko w pierwszym dniu wycieczki.

  Świadczenia: przejazd, ubezpieczenie, opieka pilota, usługi przewodników w Olsztynie i Lidzbarku Warmińskim, bilety wstępów do Muzeum Warmii i Mazur oraz na Zamek Lidzbarski, obiadokolacja w restauracji "Pod Kłobukiem" (Górecki) w pierwszym dniu wycieczki, nocleg w hotelu ***, śniadanie w drugim dniu wyjazdu. Planowany powrót ok. 22-ej.

  Koszt imprezy turystycznej jest zależny od rodzaju świadczeń t.j.: czasu trwania imprezy, standardu noclegu, wyżywienia, dodatkowych atrakcji oraz od ilości uczestników, biorących udział w wycieczce.

  Czas trwania wycieczki 2-dniowa, 3-dniowa
  Ask about this product

  Filtrowanie

  Nasza oferta