Informacje o Biurze Turystyki PEREŁKA

Biuro Turystyki PEREŁKA powstało w czerwcu 2010 r. z inicjatywy doświadczonej i wykwalifikowanej pilotki, podróżniczki z zamiłowania - Iriny Pirożak-Dziuk (legitymacja międzynarodowa nr 29/2000), przy współpracy z przewodnikami po Lubelszczyźnie, Dolnym Śląsku i Wielkopolsce.


Irina Pirożak-Dziuk
neofilolog z wykształcenia, wykładowca UŁ, absolwentka Podyplomowego Studium Turystyki na UŁ, autorka artykułów naukowych poświęconych tematyce turystyki kulturowej

Oferta biura składa się wyłącznie z autorskich programów wycieczek, tworzonych zarówno przez nas, jak i współpracujących z nami przewodników. Nasze wycieczki są planowane i przygotowywane z pasją i zaangażowaniem. Aby w pełni usatysfakcjonować naszych klientów regularnie bierzemy udział w imprezach szkoleniowych typu study tour, dlatego też proponowane przez nas hotele czy restauracje są zawsze wcześniej sprawdzone i godne polecenia. Ponadto każda sugestia klienta jest dla nas cenną wskazówką, dzięki której udoskonalamy jakość usług i realizujemy zainteresowania naszych turystów.

W celu uatrakcyjnienia imprez organizujemy m. in. występy muzyczne, rejsy statkami, spływy kajakowe, ogniska, grill itd.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo imprezy według Kalendarium oraz programy imprez po Polsce i za granicę, realizowane na zamówienie dla firm, stowarzyszeń i innych grup zorganizowanych (termin do ustalenia).

Z nami odwiedzicie Państwo zarówno piękne zakątki Polski, jak i wybrane kraje Europy. Pilotujemy wycieczki do Gruzji, Armenii, Turcji, Azji Środkowej.

Organizujemy:

  • wycieczki objazdowe
  • imprezy o charakterze krajoznawczo-wypoczynkowym
  • wyjazdy szkoleniowo-turystyczne
  • wycieczki integracyjne i motywacyjne

Turystyka jest pasją, którą realizujemy poza podstawową działalnością zawodową, dlatego też w naszych programach stawiamy nie tylko na walory poznawcze, lecz również na wypoczynek i możliwość delektowania się otaczającym nas pięknem. Nie zwiedzamy w pośpiechu, lecz w taki sposób, by móc poczuć magię niezwykłych miejsc. Podczas naszych wypraw staramy się zapewnić turystom zarówno poznanie unikalnych zabytków, obcowanie z przyrodą, jak i "zanurzenie się" w lokalny koloryt w postaci smaków, zwyczajów i obrzędowości.

Jeśli chcecie Państwo poczuć prawdziwą atmosferę odwiedzanych miejsc, zgłoście się do nas!

Zapraszamy do współpracy!